Rychlík narazil do kamionu v Chlumci nad Cidlinou. Nikomu se nic nestalo

Na hlavní železniční trati mezi Prahou a Hradcem Králové je omezený provoz. Rychlík v Chlumci nad Cidlinou nedaleko vlakového nádraží narazil v úterý večer do kamionu. Nehoda se obešla bez zranění.

Chlumec nad Cidlinou Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Rychlík narazil v Chlumci nad Cidlinou do kamionu. Nikomu se nic nestalo

Rychlík narazil v Chlumci nad Cidlinou do kamionu. Nikomu se nic nestalo | Foto: Martin Pařízek | Zdroj: Český rozhlas

Rychlík od Hradce Králové narazil do kamionu na chráněném železničním přejezdu v Chlumci nad Cidlinou. Vlak odtlačil nákladní vůz desítky metrů za přejezd.

Nehoda se stala na železničním přejezdu v ulici Kozelkova, která je výpadovkou na Nový Bydžov. Policie havárii vyšetřuje na místě. Nikomu se při nehodě nic nestalo.

„Řidič kamionu stačil před střetem z kabiny vyskočit. Je v pořádku. Také nikdo z cestujících ve vlaku nebyl zraněn. Budou pokračovat náhradní autobusovou dopravou," uvedla mluvčí královéhradecké policie Lenka Burýšková.

V úseku mezi Chlumcem nad Cidlinou a Novým Městem nad Cidlinou nejezdí vlaky. Trať má být podle webu Českých drah zprovozněna kolem 21. hodiny. Neprůjezdná je v místě nehody i silnice, policie odklání dopravu přes obec Mlékosrby.

Rychlík narazil v Chlumci nad Cidlinou do kamionu. Nikomu se nic nestalo | Foto: Martin Pařízek | Zdroj: Český rozhlas

Martin Pařízek, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme