Šance české dívky na úspěch v Miss World prý nejsou velké

Finále soutěže o nejkrásnější dívku světa Miss World 2011 proběhne v neděli večer v Londýně. Svou kandidátku – Denisu Domanskou – tam má i Česká republika. Jak ale přiznává ředitelka soutěže Česká Miss Michaela Maláčová, velké šance kvůli nedávnému úspěchu jiné české krásky však zřejmě nemá.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Účastnice soutěže Miss World 2011 | Zdroj: Reuters

„Neznám složení poroty ani její zadání. Většinou je to tak, že si vyberou nějaký okruh dívek a států, na které se zaměří. Je velmi obtížné porovnat 120 dívek a je to svým způsobem náhodný výběr,“ říká Maláčová.

Přehrát

00:00 / 00:00

Šance na úspěch české reprezentantky na Miss World 2011 zhodnotila ředitelka České Miss Michaela Maláčová

Zhodnotit šance české dívky lze proto jen obtížně. „Šance nejsou úplně ztracené, ale Taťána Kuchařová vyhrála jako první Češka titul Miss World a trvalo to 54 let. Neočekávám, že bychom v nejbližší době obdrželi další titul,“ přiznává šéfka České Miss.

„Pro nás porotce v České Miss je důležité, aby dívka byla nejen fotogenická a pěkná, ale musí mít něco navíc – schopnost vystoupit na veřejnosti, prezentovat se, něco vědět, zaujmout. Denisa bude mít velmi obtížný úkol, protože soutěží s dalšími asi 120 dívkami z celého světa. V takovém množství krásných dívek je těžké na sebe upozornit,“ dodává Michaela Maláčová.

Petr Král, Mirko Kašpar Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme