Sazce se přihlásily už desítky lidí, kteří tvrdí, že vyhráli 2,5 miliardy v Eurojackpotu

Desítky lidí volají do společnosti Sazka a vydávají se za výherce rekordní částky v loterii Eurojackpot. Nejčastěji se obracejí na call centrum nebo mluvčího společnosti s tím, že jim výherní tiket někdo ukradl. Skutečný výherce se o výhru téměř dvě a půl miliardy korun ještě nepřihlásil. Má na to necelý měsíc.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Peníze - české bankovky | Foto: Ladislav Bába

„Lidé vymýšlí různé historky o tom, že jim tiket někdo ukradl, ztratili ho nebo ho sežral pes,“ potvrzuje mluvčí Sazky Václav Friedmann.

S falešným tiketem zatím nikdo nepřišel. „Říkáme lidem, kteří volají, aby přišli s tiketem, i když je roztrhaný. A v té chvíli telefon položí,“ říká mluvčí.

Přehrát

00:00 / 00:00

Společnosti Sazka se už přihlásily desítky lidí, kteří tvrdí, že právě oni jsou novým miliardářem. Více s mluvčím Sazky Václavem Friedmannem

Podle něj do Sazky volají i ženy, které by se rády za miliardáře vdaly, pokud by jím byl muž. A údajně je jim také jedno, jestli je mladý, nebo starší.

Skutečný výherce se o svoji výhru ještě nepřihlásil. „V případě vysokých výher v minulosti si výherci dávali na čas, 14 dní bylo naprosto běžné, že se neozvali. Pak nám řekli, že si chtěli nechat projít hlavou, co udělat s penězi, komu to říct, trochu ovládnout první emoce,“ dodává Friedmann.

Výherce rekordních 2,466 miliardy korun v evropské loterii Eurojackpot vsadil svůj tiket den před losováním v Pardubickém kraji. Použil náhodný tip a za plnou sázenku zaplatil 400 korun.

Eurojackpot | Foto: Český rozhlas

Vojtěch Koval Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme