Sazka zřejmě přijde o pozemek na hokejovou halu

Situace kolem stavby haly pro mistrovství světa v ledním hokeji se dále komplikuje. Společnost Quonex Real chce vypovědět Sazce smlouvu, podle které jí měla prodat pozemky pro stavbu haly. Zdůvodňuje to tím, že Sazka nezaplatila v dohodnutém termínu - do pátku 7. února - 50milionovou splátku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

moderní stadion | Foto: Jan Rosenauer

Sazce hrozí také vysoká sankce - v České televizi to řekl právní zástupce Quonexu Milan Chytil. "V den, kdy mělo dojít k úhradě té kupní ceny do notářské úschovy, Sazka zahájila svoji mediální kampaň a nesdělil nám nikdo důvod, proč nedošlo k podpisu této smlouvy. Je tam sjednána smluvní pokuta."

Sazka o rozhodnutí Quonexu zatím nic bližšího neví. Jak České televizi řekla její mluvčí Stanislava Doubravová, podrobněji se k tomu společnost vyjádří během dneška. "Akciová společnost Sazka nebyla oficiálně o vypovězení smlouvy ze strany Quonex Real dosud informována. Tuto informaci máme zatím pouze ze strany médií."

Markéta Kaclová, Viktorie Hošková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme