Strážníci v Praze 4 odchytli uprchlé kotě servala. Bylo nalezeno na pozemku školy, nyní míří k veterináři

Pražští strážníci odchytili na pozemku střední a mateřské školy v Horáčkově ulici v Praze 4 uprchlé kotě servala stepního. Městská policie Praha o tom informovala na twitteru. Půlroční kočkovitá šelma slyšící na jméno Bejby utekla chovateli v Praze 4, informovala dopoledne policie a žádala veřejnost o spolupráci.

Aktualizováno Praha (Aktualizováno: 17:19 19. 9. 2022) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pražská policie pátrá po půlročním kotěti servala stepního

Pražská policie pátrá po půlročním kotěti servala stepního | Zdroj: Policie České republiky

„Serval stepní odchycen – děkujeme veřejnosti za spolupráci! Strážníci ho společně s pracovníkem odchytové služby z Jesenice chytili za pomoci sítě na pozemku střední a mateřské školy v Horáčkově ulici. Zvíře nyní míří na prohlídku k veterináři,“ napsali policisté na twitteru.

Serval stepní je africká kočkovitá šelma. Vyznačuje se zlatou černě skvrnitou srstí, malou hlavou, velkýma ušima a dlouhýma nohama. Dokáže vysoko skákat a rychle běhat na krátké vzdálenosti.

Serval stepní odchycen – děkujeme veřejnosti za spolupráci! Strážníci ho společně s pracovníkem odchytové služby z Jesenice chytili za pomoci sítě na pozemku střední a mateřské školy v Horáčkově ulic. Zvíře nyní míří na prohlídku k veterináři.

16:35 – 19. 09. 2022

1 96

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme