Silnici u Náchoda zablokovala srážka kamionu s autobusem

Na Náchodsku se ráno srazil kamion s linkovým autobusem. Nehoda se stala v jedné ze zatáček nad Velkými Petrovicemi. Lehce zraněno bylo 8 lidí. Silnice je stále uzavřená.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Záchranáři u havárie

Záchranáři u havárie | Foto: Česká televize

Vážná nehoda zablokovala provoz u Velkých Petrovic kolem 9. hodiny ráno. Podle mluvčí náchodské policie Evy Prachařové řidič kamionu zřejmě nepřizpůsobil svou rychlost při průjezdu zatáčkou:

"Kamion se začal převracet a při tom zachytil horní hranou o bok protijedoucího linkového autobusu. Ten se po nárazu převrátil na pravý bok, převrácený kamion se ještě čelně střetl s jedoucím dodávkovým vozidlem."

Na místě nehody zasahovalo několik záchranných týmů. Podle vedoucího lékaře Záchranné služby Královéhradeckého kraje Jiřího Maška, ošetřili osm lehce zraněných lidí:

"Pacienti byli rozmístněni v nemocnicích Broumov a Náchod. Jedna pacientka byla převezena do očního sanatoria v Polici nad Metují." Silnice bude kvůli vyprošťování vozidel uzavřena ještě několik hodin.

Marián Vojtek, Martin Pařízek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme