Silnici zaplavil po srážce kamionů horký asfalt

Srážka dvou kamionů zastavila dopravu mezi Třebenicemi a Lovosicemi na Litoměřicku. Jeden z řidičů nehodu nepřežil, druhý je těžce zraněný. Havarovaný vůz se po nárazu převrátil na železniční trať a vytéká z něj rozpálený asfalt. Silnice je uzavřena.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

srážka kamionů | Foto: Libor Zavoral

Kamiony se čelně střetly kolem deváté hodiny ráno na výjezdu z Třebenic na Lovosice. Na místo nehody vyjeli kromě policie hasiči a ochránci životního prostředí. "Protože se na silnici a do železniční stanice vylil asfalt, tak se dá předpokládat, že silnice bude déle uzavřena," informovala policejní mluvčí Alena Rovenská.

Provoz na silnici bude podle Rovenské obnoven nejdříve odpoledne. Objízdná trasa vede přes Třebenice. Podrobnější informace o aktuální dopravní situaci sledujte na adrese www.zelenavlna.cz .

Cestujících po železnici se nehoda nijak nedotkne. Jak Radiožurnálu řekl mluvčí Českých drah Petr Šťáhlavský, na trati mezi Lovosicemi a Mostem byla totiž právě na dnešní den plánována výluka. "Cestující jsou přepravováni autobusy, takže tato nehoda by nijak výrazně neměla ovlivnit jejich přepravu," dodal.

Naděžda Hávová, Martin Hromádka, Věra Pfeifferová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme