Sledovali jsme ONLINE: Husté sněžení komplikovalo dopravu v Česku

Padající sníh od rána na řadě míst Česka komplikuje dopravu. Na silnicích leží rozbředlá vrstva, místy je snížená viditelnost a v pruzích jsou vyjeté koleje. Problémy mají hlavně kamiony. Silničáři doporučují maximální opatrnost.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vytrvalé sněžení komplikovalo také v Praze dopravu. Technická správa komunikací vyslala do ulic všechny posypové vozy | Foto: ČTK

Na silnicích v řadě krajů stále přibývá vrstva nového sněhu a místy sypače vysvobozují uvízlé kamiony. Zatím jde ale o jen jednotlivce, žádné kolony hlášeny nejsou.

Silničáři mají venku veškerou techniku a nabádají řidiče k maximální opatrnosti. Místy se neustále mohou vyskytovat lokální problémy.

Sněžení ochromilo provoz v Bratislavě, autobusy nevyjely do kopců

Číst článek

V Jihomoravském i Zlínském kraji silničáři stále odstraňují sníh ze všech typů komunikací. Situace už je víceméně stabilizovaná a nyní by měly být všechny hlavní komunikace plně sjízdné.

V hlavním městě nasadila kvůli hustému sněžení Technická správa komunikací do ulic kompletní vozový park. V Ostravě silničáři povolali i soukromé řidiče, kteří pomáhají s protahováním silnic vlastními traktory.


ČRo, Kateřina Kozmová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme