Sledovali jsme ONLINE: Husté sněžení komplikovalo dopravu v Česku

Padající sníh od rána na řadě míst Česka komplikuje dopravu. Na silnicích leží rozbředlá vrstva, místy je snížená viditelnost a v pruzích jsou vyjeté koleje. Problémy mají hlavně kamiony. Silničáři doporučují maximální opatrnost.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vytrvalé sněžení komplikovalo také v Praze dopravu. Technická správa komunikací vyslala do ulic všechny posypové vozy | Zdroj: ČTK

Na silnicích v řadě krajů stále přibývá vrstva nového sněhu a místy sypače vysvobozují uvízlé kamiony. Zatím jde ale o jen jednotlivce, žádné kolony hlášeny nejsou.

Silničáři mají venku veškerou techniku a nabádají řidiče k maximální opatrnosti. Místy se neustále mohou vyskytovat lokální problémy.

Sněžení ochromilo provoz v Bratislavě, autobusy nevyjely do kopců

Číst článek

V Jihomoravském i Zlínském kraji silničáři stále odstraňují sníh ze všech typů komunikací. Situace už je víceméně stabilizovaná a nyní by měly být všechny hlavní komunikace plně sjízdné.

V hlavním městě nasadila kvůli hustému sněžení Technická správa komunikací do ulic kompletní vozový park. V Ostravě silničáři povolali i soukromé řidiče, kteří pomáhají s protahováním silnic vlastními traktory.


ČRo, Kateřina Kozmová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme