Brazílie 4:0 Jižní Korea

Slunce svítit bude, ale nezahřejeme se

Dnes odpoledne bude skoro jasno až polojasno, na severovýchodě republiky při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle i sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty se budou pohybovat mezi -3 až +1 stupněm, v 1000 m na horách kolem -5 °C. Slabý východní vítr 5 až 15 km/h. Tlaková tendence: slabý vzestup. Rozptylové podmínky dobré, jen místy mírně nepříznivé.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zítra čekejte skoro jasno, ráno a dopoledne v Čechách místy mrznoucí mlhy a nízkou oblačnost. Ta se ojediněle udrží po celý den. Nejvyšší teploty -4 až 0 stupňů, v 1000 m na horách kolem -5 °C. Slabý východní vítr povane rychlostí 5 až 15 km/h. Tlaková tendence: setrvalý stav. Rozptylové podmínky budou mírně nepříznivé, během odpoledne ale už většinou dobré.

I v pátek bude polojasno až skoro jasno, místy s mlhami nebo nízkou oblačností. Ojediněle bude i slabě sněžit. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat jen mezi -6 a -2 °C. Slabý jihovýchodní vítr povane rychlostí 5-15 km/h.

V sobotu se objeví četné mlhy nebo bude zataženo nízkou oblačností. Ojediněle se objeví i mrznoucí mrholení. Na hřebenech hor a ojediněle i v nížinách bude ale skoro jasno. Nejvyšší denní teploty zůstanou mezi -6 a -2 °C. Slabý jižní vítr povane 5-15 km/h.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme