Sníh na severu Čech znovu komplikuje dopravu

Celý den pracují silničáři ve výše položených oblastech na odklízení navátého sněhu, na severu Čech stále zůstávají některé silnice zavřené.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

posypový vůz

posypový vůz | Foto: Hasičský záchr. sbor Zlínského kr.

Na Jesenicku je část silnic zúžená kvůli navátému sněhu. Na Frýdlantsku v Libereckém kraji vrstva nového sněhu a silný vítr komplikoval dopravu i na železnici a vlaky stály. Většinu problémů se do této doby podařilo vyřešit.

Přehrát

00:00 / 00:00

Ve Zprávách o čtvrté informovala odopravní situaci zpravodajka Českého rozhlasu Veronika Němcová

Jak ve Zprávách o čtvrté hlásila zpravodajka Českého rozhlasu Veronika Němcová, neprůjezdné jsou úseky silnice 3. třídy mezi Kunraticemi a Dětřichovem na Frýdlantsku. Navátý sníh by měli silničáři odklidit do 18. hodiny.

Večer, kdy půjdou teploty pod bod mrazu a budou hrozit lokální námrazy by řidiči měli jízdě věnovat zvýšenou pozornost.

Všechny železniční trati se podařilo zprovoznit, a to jak mezi Frýdlantem v Čechách a Jindřichovicemi pod Smrkem, tak i na trati Raspenava – Bílý Potok.

Podrobnou předpověď počasí a také neustále aktualizované dopravní informace naleznete na našich servisních stránkách.

Milan Kopp, Veronika Němcová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme