Snoubence láká magické datum s pěti dvojkami

Přes varování numerologů si tisíce párů po celém světě řeknou své "ano" v pátek, kdy bude v datu pět dvojek. Například na Karlštejn přilákalo magické datum rekordní počet osmi svateb. Přání být oddán v tento den na tomto středočeském hradě projevil i snoubenecký pár z Ameriky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

svatební polibek | Foto: Samuel Kubáni

Zatímco za celý loňský únor zaznamenala matrikářka Obecního úřadu v Karlštejně pouhých šest svateb, letošní magické datum láme všechny rekordy. Kvůli němu je mimořádně otevřena i hradní Diamantová síň.

Člen karlštejnského zastupitelstva Josef Čvančara v pátek oddá rokordní počet osmi párů. Pouhé dva jsou ale z domácího matričního obvodu Dolního Poberouní. Nejdelší cestu na Karlštějn měl pár z Brna, ostatní snoubenci pocházejí z Prahy. Pro své "ano" si o dnešním magickém datu přijíždí i snoubenecký pár středních let ze Spojených států.

Přestože radnice i církevní hodnostáři vycházejí vdavekchtivým párům co nejvíce vstříc, numerologové varují, že magické datum může přinést do manželství smůlu. Jisté je ale to, že se bude dobře pamatovat.

Martin Hromádka, Kateřina Jedličková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme