Sociální demokraté mají zastavit zadlužování státu

Sociální demokracie by měla nejpozději v sobotu předložit návrh, jak bude řešit rostoucí zadlužení státu. Prohlásil to předseda ODS Václav Klaus, který zdůraznil, že zastavení růstu schodku veřejných financí je nejvýznamnějším problémem České republiky. Vláda by se jím měla podle Klause urychleně zabývat.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Václav Klaus sociální demokracii připomněl, že termín předložení návrhu byl dohodnut při jednáních o plnění dodatků k opoziční smlouvě na 9. června. Sobota je tedy termínem, ve kterém by ODS měla dokument obdržet.

Místopředseda sociálních demokratů Zdeněk Škromach si není vědom toho, že by jeho strana měla ODS do soboty nějaký návrh předložit. Škromach, který se jako bývalý šéf poslanců ČSSD schůzky se zástupci ODS 9. března zúčastnil, je přesvědčený, že závěry schůzky sociální demokraté plní průběžně. Radiožurnálu Škromach pouze potvrdil, že ČSSD je k jednání připravena.

Aleš Heřmánek, Radek Fischer Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme