Špidla: ČSSD by neměla Paroubka ztratit

Jiří Paroubek by měl zůstat v ČSSD, do vysokých funkcí by se ale zatím vracet neměl. Ve Dvaceti minutách Radiožurnálu to prohlásil bývalý eurokomisař a člen sociální demokracie Vladimír Špidla.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

José Manuel Barroso a Vladimír Špidla

“Jiří Paroubek je nepochybně silná politická osobnost bez ohledu na to, že jeho politické výsledky jsou sporné. Sociální demokracie by ho neměla trvale ztratit.“

Přehrát

00:00 / 00:00

Bývalý eurokomisař a člen ČSSD Vladimír Špidla v pořadu 20 minut Radiožurnálu

„Myslím si, že období v uvozovkách karantény jsou delší než několik měsíců, kdy se můžete s úspěchem vracet. Teď po pár měsících by to nebylo rozumné z žádného hlediska,“ uvedl Špidla.

Jiří Paroubek se vzdal funkce předsedy ČSSD po květnových parlamentních volbách. Jeho strana sice těsně vyhrála, ale nebyla schopná sestavit vládu.

Celý rozhovor s Vladimírem Špidlou uslyšíte ve Dvaceti minutách Radiožurnálu krátce po 17:30 hod.

Rozhovor s hlavním aktérem významné události uplynulých hodin vysílá Radiožurnál od pondělí do pátku od 17.30 (před večerními Ozvěnami dne) a v repríze po Stalo se dnes ve 21.30 hodin. Helena Šulcová a Martin Veselovský si zvou osobnosti politiky, ale i vědy, kultury či sportu.

Martin Veselovský Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme