Společnost BCLASS Praha zřejmě podváděla klienty při nákupu letenek

Desítky zákazníků společnosti BCLASS Praha jsou zřejmě obětí podvodu při nákupu letenek. V několika případech lidé zjistili až na letišti při odbavování, že jsou úplně bez letenek nebo že vydané letenky jsou neplatné.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Letiště Václava Havla, (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek

Jednatel společnosti BCLASS Praha s.r.o. Miroslav Kopecký vybíral od zákazníků peníze za letenky a nechával je vystavit u akreditovaných cestovních agentur. Těm už ale peníze neposlal.

„Podvod spočíval v tom, že vybrané peníze neplatí dál, a letenky tedy nejsou vystavené, nebo jsou neplatné,“ potvrdil ředitel portálu Letuška.cz Josef Trejbal.

Přehrát

00:00 / 00:00

O podezření kolem společnosti BCLASS se zajímala redaktorka Eliška Malínská

Kopecký je podezřelý, že podváděl i s platebními kartami svých klientů. Používal je k placení letenek bez souhlasu jejich majitelů.

Kopecký už čelí dvěma trestním oznámením. Ve společnosti BCLASS Praha nikdo nezvedá telefon a Kopecký je podle informací Radiožurnálu v psychiatrické léčebně v pražských Bohnicích.

Eliška Malínská, kap Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme