Srážka autobusu s kamionem si vyžádala 23 zraněných

U Puklic na Jihlavsku se dopoledne čelně srazil linkový autobus s nákladním autem. Nehoda si vyžádala 23 zraněných, z toho dva těžce. Řidič nákladního auta zřejmě na kluzké silnici nezvládl řízení a vjel do protisměru.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

srážka autobusu s kamionem

srážka autobusu s kamionem | Foto: Luboš Pavlíček

Nehoda se stala kolem 10. hodiny před křižovatkou mezi obcemi Puklice a Střížov. Podle předběžných informací řidič nákladního vozu na převážení dobytka nejspíš nezvládl průjezd nepřehlednou zatáčkou a v protisměru čelně narazil do autobusu.

Zraněno je 23 lidí, řidič autobusu a jedna cestující utrpěli otevřenou zlomeninu bérce. Zaklíněného řidiče museli z vraku vyprostit hasiči. Podle operačního důstojníka jihlavských hasičů je silnice uzavřena a odstraňují se důsledky nehody. V místě nehody leží na vozovce tři až čtyři centimetry uježděného sněhu krytého posypem.

Martin Hromádka, Olga Štrejbarová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme