Srba už je ve věznici v Brně

Karel Srba už je ve vazební věznici v Brně-Bohunicích. Převezli ho tam kvůli psychickým obtížím. Policisté z útvaru pro boj s organizovaným zločinem budou navíc bývalého sekretáře ministerstva zahraničí Karla Srbu vyšetřovat kvůli objednané vraždě novinářky Sabiny Slonkové a současně i kvůli korupci na ministerstvu zahraničních věcí. O sloučení obou deliktů do jedné causy byl vyrozuměn Srbův advokát Miroslav Kříženecký.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Karel Srba | Foto: Michal Krumphanzl

Bývalý sekretář ministerstva zahraničí Karel Srba byl převezen z vazební věznice v Plzni na Borech na psychiatrii vězeňské nemocnice v Brně-Bohunicích. Radiožurnálu to potvrdil její šéf Luděk Kuba. Nedokázal ale odhadnout délku Srbova pobytu v tomto vězení a neví ani, jaké budou důvody jeho pobytu v Brně.

Srba je ve vazbě a potýká se údajně s psychickými obtížemi. Proto byl převezen z vazební věznice v Plzni na Borech na psychiatrii vězeňské nemocnice v Brně-Bohunicích. V jeho případu už bylo obviněno celkem osm osob. Tři obvinění z úplatkářství jsou vyšetřováni na svobodě.

Markéta Kaclová, Naděžda Hávová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme