Stále bude zataženo a oblačno

Odpoledne bude převážně zataženo, na většině území déšť, který bude v Čechách postupně ustávat. Na severovýchodní Moravě a ve Slezsku zpočátku méně oblačnosti i srážek. Nejvyšší denní teploty 7-11 °C, v 1000 m na horách kolem 5 °C. Čerstvý západní vítr 15 až 30 km/h, na horách s nárazy kolem 50 km/h. Tlak by se neměl měnit a rozptylové podmínky budou dobré.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V noci se očekává oblačno až zataženo, místy déšť nebo mrholení, zejména na severu území. K ránu se ojediněle budou tvořit mlhy. Nejnižší noční teploty 6-2 °C. Mírný jihozápadní až západní vítr 5 až 20 km/h.

Zítra by mělo být také oblačno až zataženo, místy déšť nebo mrholení, zejména na severu a severovýchodě území. Ráno ojediněle mlhy. Nejvyšší denní teploty se vyšplhají na 8 až 12 °C, v 1000 m na horách kolem 7 stupňů Celsia. Mírný jihozápadní vítr 10 až 25 km/h. Tlak by se neměl měnit anebo bude slabě klesat. Rozptylové podmínky by měly být většinou dobré.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme