Stále bude zataženo a oblačno

Odpoledne bude převážně zataženo, na většině území déšť, který bude v Čechách postupně ustávat. Na severovýchodní Moravě a ve Slezsku zpočátku méně oblačnosti i srážek. Nejvyšší denní teploty 7-11 °C, v 1000 m na horách kolem 5 °C. Čerstvý západní vítr 15 až 30 km/h, na horách s nárazy kolem 50 km/h. Tlak by se neměl měnit a rozptylové podmínky budou dobré.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V noci se očekává oblačno až zataženo, místy déšť nebo mrholení, zejména na severu území. K ránu se ojediněle budou tvořit mlhy. Nejnižší noční teploty 6-2 °C. Mírný jihozápadní až západní vítr 5 až 20 km/h.

Zítra by mělo být také oblačno až zataženo, místy déšť nebo mrholení, zejména na severu a severovýchodě území. Ráno ojediněle mlhy. Nejvyšší denní teploty se vyšplhají na 8 až 12 °C, v 1000 m na horách kolem 7 stupňů Celsia. Mírný jihozápadní vítr 10 až 25 km/h. Tlak by se neměl měnit anebo bude slabě klesat. Rozptylové podmínky by měly být většinou dobré.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme