Stále příliš teplo na sníh

Odpoledne bude zataženo, v jihovýchodní polovině území s deštěm, jinde déšť místy, na horách srážky smíšené nebo sněhové. Zpočátku místy mrznoucí srážky. K večeru v Čechách protrhávání oblačnosti, místy s přeháňkami, od středních poloh sněhovými. Nejvyšší teploty 1 až 5 stupňů, v 1000 m na horách kolem 2 °C. Slabý, během dne mírný západní vítr 5 až 20 km/h.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tlak bude odpoledne slabě až mírně stoupat a rozptylové podmínky budou místy mírně nepříznivé, jinak většinou dobré. Upozornění pro řidiče: Ráno a dopoledne se při dešti může místy vytvářet ledovka.

V noci bude oblačno až polojasno, ojediněle přeháňky většinou sněhové, na východní polovině území zpočátku ještě zataženo až oblačno s deštěm, od vyšších poloh sněžení. Místy mlhy. Nejnižší noční teploty -2 až -6 °C, na jihovýchodě Moravy kolem 0 stupně Celsia. Slabý západní vítr do 15 km/h.

V pátek bude oblačno, přechodně až polojasno, ojediněle s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Nejvyšší denní teploty -1 až 3 stupně Celsia. Mírný západní vítr 5 až 20 km/h. Rozptylové podmínky budou v noci a ráno místy mírně nepříznivé, jinak většinou dobré.

V sobotu bude většinou zataženo, na Moravě a ve Slezsku občas, v Čechách jen místy sněžení. V Čechách se bude postupně od západu odpoledne oblačnost protrhávat. Nejnižší noční teploty -1 až -5 stupňů Celsia, nejvyšší denní -3 až 1 °C. Slabý proměnlivý vítr do 15 km/h.

V neděli má být oblačno, ojediněle slabé sněhové přeháňky, zejména na Moravě a ve Slezsku, v Čechách místy i polojasno. Nejnižší noční teploty -3 až -7 °C, při zmenšené oblačnosti zejména v Čechách kolem -10 stupňů Celsia, nejvyšší denní teploty -4 až 0 °C. Slabý proměnlivý vítr do 15 km/h.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme