Staroměstské náměstí i s prezidentem Klausem slavilo postup hokejistů

Čeští hokejoví fanoušci slaví. Tým kolem Jaromíra Jágra porazil ve čtvrtfinále mistrovství světa v Bratislavě Spojené státy 4:0. Živo je proto teď v řadě sportbarů, restaurací a veselo bylo také na pražském Staroměstském náměstí, kde lidé mohli utkání sledovat na velkoplošných obrazovkách. Podívat se přišel i prezident Václav Klaus.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Čtvrtfinále hokejového mistrovství světa a fanoušci na Staroměstském náměstí v Praze | Zdroj: ČTK

„Na Staroměstském náměstí panuje velká radost a euforie,“ referoval z hlavního hokejového náměstí těchto dní v zemi po skončení hokejového čtvrtfinále reportér Zbyněk Zykmund.

Přehrát

00:00 / 00:00

Vstup Zbyňka Zykmunda ze Staroměstského náměstí v Praze těsně po konci pro Čechy úspěšného čtvrtfinále

O přestávce před třetí třetinou přišel na Staroměstské náměstí i prezident Václav Klaus. Hokej byl podle něj bezvadný, občas se sice prezident trápil a byl nervózní, ale český tým podle něj hrál dobře, řekl Radiožurnálu.

Klaus odmítl pozvání od slovenského prezidenta Gašparoviče, aby čtvrtfinále sledoval přímo v Bratislavě. Věří, že se v Bratislavě podívá až na finálový zápas.

Přehrát

00:00 / 00:00

Reportáž Zbyňka Zykmunda ze Staroměstského náměstí

Zápas dnes na Staroměstském náměstí sledovalo několik tisíc lidí. Většina z nich se na Staroměstské náměstí chystá i na páteční odpolední semifinále proti Švédsku.

Zbyněk Zykmund, Michal Šenk Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme