Stomiliónová výhra Vánoční komety putuje na Ostravsko

Sazce se přihlásil výherce stomiliónové částky z loterie Vánoční kometa. Los s šestičíslím 451 151 dnes předložil Sazce výherce, který do Prahy přijel s maminkou, bratrem, třemi kamarády a v doprovodu ochranky z malé vesničky nedaleko Ostravy. Výhru si tak rozdělí pět lidí, kteří pracují společně v rodinné firmě.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

los Vánoční komety | Foto: Sazka a. s.

Všichni se složili na pět losů a na čtyři z nich vyhráli 600 korun. Koupili tedy další čtyři losy a výhru použili na nákup dalších tří losů: to už jich měli celkem dvanáct. Nakonec se rozhodli koupit ještě jeden los - z pověrčivosti. Řekli si, že třináctka je šťastné číslo a právě na poslední los vyhráli 100 miliónů korun.

Sumu si prý spravedlivě rozdělí, nejdříve ale plánují odjet na společnou dovolenou někam do tepla. Chtějí si postavit domy, zabezpečit rodiny a hlavou se jim honí několik podnikatelských záměrů. Také hodlají věnovat určitou částku na charitativní účely.

Jana Zemanová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme