V Mrázovce hořelo auto. Provoz byl omezený i ve Strahovském tunelu

Hasiči ve středu odpoledne zasahovali před vjezdem do pražského tunelu Mrázovka u požáru osobního automobilu. Během zásahu byl tunel v obou směrech zcela zastaven. V 14:45 mohla auta projet troubou A, tedy ve směru od Strahovského tunelu do tunelu. Po odtažení auta ze silnice byl pak v 15:52 provoz Mrázovky ve směru od Radlické ke Strahovu znovu obnoven.

Praha (Aktualizováno: 14:52 2. 8. 2017) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hasiči zasahovali v dýchací technice, v tunelu byl spuštěn systém odvětrávání. | Foto: Milan Pacík | Zdroj: Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy

Druhý jízdní pruh podle mluvčí pražské policie Andrey Zoulové zůstává omezen kvůli frézování, které na něm probíhalo už před incidentem.

Na místě zasahovaly dvě hasičské jednotky ze Smíchova a z Petřin. „Na místo jsme přijeli ve 14.05. Za pět minut jsme měli požár pod kontrolou. Zasahovali jsme v dýchací technice. Okamžitě byl uzavřen tunel pro dopravu,“ řekl serveru i ROZHLAS.cz mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Během zásahu byla spuštěna i přetlaková ventilace na odvětrání tunelu. „V tuto chvíli provádíme kontrolu tunelu a přilehlých prostor a probíhá dohašování požáru. Na místě je vyšetřovatel, aby zjistil příčinu,“ doplnil mluvčí. Podle jeho informací nejsou hlášena žádná zranění.

Po 14.45 byl obnoven provoz ve směru ze Strahovského tunelu do tunelu Mrázovka (trouba A), informovali na twitterovém účtu pražští hasiči.

Tunel Mrázovka je důležitou součástí Městského okruhu, společně se Strahovským a Zlíchovským tunelem.

haf, dbr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme