Nehoda motocyklu uzavřela pražský Strahovský tunel. Hasiči evakuovali 40 lidí

Nehoda motocyklu uzavřela v pondělí ráno pražský Strahovský tunel ve směru na Smíchov. Motocyklistka zřejmě dostala smyk, stroj po nehodě vzplanul.

Praha (Aktualizováno: 8:47 25. 6. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nehoda motocyklu uzavřela pražský Strahovský tunel. Hasiči evakuovali 40 lidí | Foto: Radek Krahulík | Zdroj: HZS hlavního města Prahy

Hasiči v pondělí krátce po půl sedmé ranní zasahovali u požáru na začátku Strahovského tunelu ve směru na Anděl. Po nehodě tam vzplanul motocykl. Jeho řidička je zraněná.

„Mělo dojít s největší pravděpodobností k tomu, že motocyklistka, která komunikací projížděla, měla dostat smyk," uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Nehoda motocyklu uzavřela pražský Strahovský tunel. Hasiči evakuovali 40 lidí | Foto: Radek Krahulík | Zdroj: HZS hlavního města Prahy

Společně s policisty museli hasiči z tunelu evakuovat asi 40 lidí, kteří tak nechali svá auta na místě. Následně Strahovský tunel odvětrali a lidé se mohli po zhruba hodině vrátit do svých vozidel. 

Přestože provoz v tunelu byl později obnoven, nehoda zkomplikovala ranní dopravní situaci v metropoli. Řidiči museli počítat s kolonami a zdržením.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme