Muž, který pravděpodobně na Kladensku zastřelil dvě ženy a sebe, byl příslušníkem vězeňské služby

Muž, který v Líském na Kladensku pravděpodobně zastřelil svou ženu, tchyni a pak sebe, byl příslušníkem vězeňské služby. V neděli to potvrdila její mluvčí Petra Kučerová. Vyšetřování celého případu dál pokračuje, nyní si ho přebrala Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Aktualizováno Lísky (Kladensko) (Aktualizováno: 15:20 8. 11. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Svědci v sobotu uvedli, že po 17.00 slyšeli zvuky připomínající intenzivní střelbu, ilustrační foto | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

„Případ si převzala Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS),“ řekla mluvčí inspekce Ivana Nguyenová. Podrobnosti o vyšetřování nebude podle ní Generální inspekce bezpečnostních sborů zatím sdělovat. Není tak ani jasné, kdy lidé zemřeli, soused je našel v sobotu podvečer.

Policisté v sobotu na místě nalezli mrtvého muže, kterého policie označila za pravděpodobného pachatele, a další dvě mrtvé. Podle prvotních informací se mohlo jednat o manželku a dceru, pozdě večer policejní mluvčí Markéta Johnová uvedla, že se jednalo o dvě ženy.

Při střelbě na Kladensku zemřeli tři lidé. Na místě zasahuje policie, tragédii přežilo malé dítě

Číst článek

Dcera je dle informací v pořádku, protože byla u svého biologického otce. Přežilo i druhé dítě, kterému je nyní teprve několik týdnů. Záchranná služba jej odvezla do nemocnice, v ohrožení života není.

Svědci v sobotu uvedli, že po 17.00 slyšeli zvuky připomínající intenzivní střelbu. Tragédie se ale možná stala už dříve. Neustávající dětský pláč třítýdenního miminka se ozýval z domu minimálně už v odpoledních hodinách, ale k neštěstí mohlo dojít už v pátek.

V obci v neděli vyvěsili černý prapor a u objektu, kde se tragédie stala, jsou zapálené svíčky.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme