V rodinném domě na Brněnsku se střílelo, zemřeli dva lidé

V Ostopovicích na Brněnsku se v pondělí střílelo v rodinném domě, na místě jsou dva mrtví. Kriminalisté zjišťují, co přesně se stalo. Uvedla to policejní mluvčí Petra Hrůzová. Záchranáři uvedli, že mrtvými byli muž a žena.

Ostopovice (Brněnsko) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ilustrační foto | Foto: Anna Kottová | Zdroj: Český rozhlas

„Naši operátoři vyslali na místo jednu posádku lékařskou, jednu posádku bez lékaře a inspektora provozu, na místě byli dva lidé, kteří už nejevili známky života. Šlo o muže středního věku a o ženu staršího věku. Už jsme jim bohužel nemohli pomoci,“ řekla mluvčí záchranné služby Michaela Bothová.

Policie měla podle mluvčí Petry Hrůzové událost nahlášenou kolem 9.00. „Na místě došlo k násilnému trestnému činu. Případ si převzali kriminalisté, zjišťují, k čemu došlo,“ uvedla. A dodala, že další informace zatím sdělovat nemůže.

„Odehrálo se to v jednom z domů u hlavního tahu, ale podrobnosti neznám. Vím, že se tam střílelo, že tam byl policejní zásah a že jsou tam mrtví,“ podotkl starosta Jan Symon.

„Jsme z toho šokovaní, v myšlenkách jsme s pozůstalými. Nic víc v tuto chvíli asi udělat nemůžeme,“ řekl starosta. Ostopovice leží na jihozápad od Brna u dálnice D1. Žije tam zhruba 1700 obyvatel.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme