Při střelbě na Kladensku zemřeli tři lidé. Na místě zasahuje policie, tragédii přežilo malé dítě

Tři lidé zemřeli zřejmě při střelbě v rodinném domě v obci Líský na Kladensku, policie je nalezla v sobotu v podvečer. Dobu jejich smrti zjišťuje vyšetřovatel. Pravděpodobný pachatel byl na místě nalezen mrtvý, v domě bylo i živé malé dítě, řekla novinářům na místě policejní mluvčí Markéta Johnová. Podle prvotních informací jde o rodinnou tragedii.

Aktualizováno Kladno (Aktualizováno: 22:49 7. 11. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na místo míří zásahová jednotka. (ilustrační foto) | Zdroj: Policie ČR

Vyšetřování pokračuje, policisté zjišťují další okolnosti. Jednou z obětí je pravděpodobně manželka, druhou obětí je též členka rodiny, zda jde o dceru, zatím není jasné. Totožnost obětí zatím policie nezveřejnila.

Kriminalisté na místo vyjížděli kolem 18.00, sousedé řekli, že slyšeli zvuky připomínající střelbu. Na místo byla přivolána i zásahová jednotka. „Policisté na místě nalezli tři mrtvé, dvě ženy a jednoho muže,“ uvedla mluvčí.

V domě žila čtyřčlenná rodina, řekl novinářům starosta Štěpán Hon. Podle mluvčí středočeských záchranářů Petry Effenbergerové není dítě v ohrožení života. „Převezli jsme ho na další vyšetření do nemocnice,“ uvedla. Podle informací ČTK jde o kojence.

Policie uvedla, že místo činu má pod kontrolou a nikomu žádné nebezpečí nehrozí. Další okolnosti případu zatím nejsou známé. Ohledávání místa činu bude pokračovat do neděle.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme