Hádka na ubytovně v Hrušovanech u Brna skončila střelbou, tři lidé jsou v nemocnici

Kriminalisté vyšetřují večerní střelbu na ubytovně v Hrušovanech u Brna. Radiožurnálu to potvrdila mluvčí jihomoravské policie Lenka Drahokoupilová. Podle ní jsou zranění tři lidé, kteří skončili v nemocnici.

Hrušovany Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ilustrační foto | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: Český rozhlas

„Podle prvotních informací se opilý muž snažil dostat do domu a druhý mu v tom chtěl zabránit. Na pomoc přispěchal ještě další. Poté došlo ke vzájemné potyčce, která vyústila v použití legálně držené střelné zbraně,“ popsala pro Radiožurnál mluvčí jihomoravské policie Lenka Drahokoupilová.

Jeden z nich se dal následně na útěk. Zásahová jednotka ho ale brzy vypátrala. K incidentu došlo před čtvrteční 19. hodinou.

Podle mluvčí jihomoravské záchranné služby Michaly Bothové museli záchranáři odvézt tři zraněné do nemocnic. Jejich zranění ale nejsou vážná.

„Ve všech případech šlo o lehká zranění. Pouze v jednom případě šlo o poranění, které bylo způsobeno střelnou zbraní,“ upřesnila Bothová.

„Pacienty jsme rozvezli do dvou zdravotnických zařízení, konkrétně do Vojenské nemocnice v Brně a na traumacentrum Fakultní nemocnice v Brně-Bohunicích,“ dodala. Policisté je hlídají.

Monika Vosáhlová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme