Ve vinohradské nemocnici střílel ozbrojený pacient. Zpacifikovaly ho zdravotní sestry

Policie v noci z pátku na sobotu zasahovala ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Jeden z pacientů tam postřelil dva své spoluležící, následně ho odzbrojily zdravotní sestry.

Praha (Aktualizováno: 8:24 9. 3. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ozbrojený pacient postřelil dva hospitalizované muže ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.

Muž po hádce v pražských Vršovicích střílel z brokovnice, zranění jsou tři lidé

Číst článek

Ke střelbě došlo v pátek v noci na hematologické klinice. Útočníka následně odzbrojily zdravotní sestry. Zprávu přinesl na svém twitteru Týdeník Policie.

„Na místo ihned přiběhly zdravotní sestry, které pacienta odzbrojily a zahájily resuscitaci. Oba pacienti jsou vážně zranění. Na místě nyní pracují kriminalisté z krajské výjezdové skupiny a i kolegové z oddělení vražd,“ uvedl pro Radiožurnál mluvčí pražské policie Jan Daněk. 

Jeden z postřelených je podle policie v kritickém stavu, druhý je stabilizovaný.

Na místo přijela také speciální pořádková jednotka a pražský policejní ředitel. Podle policistů je situace pod kontrolou a další nebezpečí nehrozí. Potvrdili, že útočník je zadržený.

Kromě incidentu ve vinohradské nemocnici se v noci na sobotu v Praze střílelo také ve Vršovicích. Muž tam po hádce s ženou na ulici střílel z brokovnice.

bej, sir Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme