Technoparty v Krušovicích se účastní 500 lidí. Policie místo monitoruje, k žádným incidentům nedochází

V Krušovicích na Rakovnicku probíhá nelegální párty, které se účastní stovky lidí. Na místě proto celou situaci monitoruje policie, zatím nedošlo k žádným incidentům nebo zraněním. Akce začala v pátek a je na soukromém pozemku bez řádného povolení.

Krušovice Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Účastní se jí zhruba 500 lidí | Foto: Josef Podolák | Zdroj: Český rozhlas

Policisté kvůli akci uzavřeli celé Krušovice a pouští jen lidi, kteří tam bydlí. Situaci zatím jen monitorují. V pátek se jim podařilo zabavit jednu hlasitou aparaturu, proto hluk není až tak velký, jak se očekávalo. Noční klid z pátku na sobotu narušený nebyl.

Na párty dorazilo zhruba 500 lidí. Účastní se hlavně mladí a také cizinci. Podle vyjádření policistů nedošlo k žádnému incidentu ani zranění.

Akce je hlášená do pondělního rána. Organizátoři párty uspořádali na pozemku s povolením majitele, ale nemají platné povolení pro pořádání takové akce.

Josef Podolák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme