Technoparty pokračuje - policisté vybírají vysoké pokuty

Na technoparty v Andělce u Višňové na Frýdlantsku stále tančí kolem tří tisíc mladých lidí. Liberečtí policisté tam situaci stále monitorují a protože akce probíhá na soukromých pozemcích, zaměřují se nejvíce na dodržování pravidel silničního provozu. Od pátku už udělili za více než 500 dopravních přestupků pokuty ve výši téměř 170 tisíc korun.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

technoparty Czechtek | Foto: Radek Petrášek

Jen za posledních 24 hodin zaplatili na pokutách řidiči celkem 13 a půl tisíce korun. Policisté zkontrolovali více než 200 osob a 80 vozidel. U 30 řidičů byly zjištěny závažné dopravní přestupky. V jednom případě řídil mladý muž pod vlivem alkoholu. 25letý mladík byl dokonce obviněn z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí, protože řídil osobní vůz v době, kdy mu liberecký okresní soud vyslovil zákaz řízení na dobu 5 let. Za tento trestný čin mu hrozí až šest měsíců vězení.

Technoparty v Andělce u Višňové by měla skončit až v pátek, kdy mladí lidé odjíždějí na další podobnou megaakci do Maďarska.

Markéta Kaclová, Ivana Bernáthová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme