Technoparty přes zákaz hygieniků stále pokračuje

Technoparty v Ledkově u Kopidlna sice značně ubrala na intenzitě, ale pokračuje dál. Naplnilo se oznámení pořadatelů, že na víkendový závěr akce dorazí další návštěvníci. Ti mají možnost bavit se až do neděle, protože hygienikům se stále nepodařilo předat organizátorům zákaz hudební produkce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

technopárty

Jak Českému rozhlasu řekla starostka Kopidlna Hana Slavíková, akce je sice v plném proudu, ale začalo i odklízení nepořádku.

"Včera večer přibylo přibližně 200 návštěvníků, včetně kopidlnské mládeže, večer se již neuklízelo, ale viděli jsme některé plochy uklizené opravdu do čista, dokonce i příkopy mezi Ledkovem a Kopidlnem. Ten nepořádek je ale stále velký."

Na největší letošní tuzemskou technoparty dorazilo o minulém víkendu na 40 tisíc mladých lidí, a to skoro z celé Evropy. Hygienici ve středu hudební produkci v Ledkově kvůli nadměrnému hluku zakázali, nepodařilo se jim však toto rozhodnutí předat organizátorům akce.

Marika Táborská, Václav Müller Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme