Technoparty v Čížkově se obešla bez komplikací. Přilákala dva tisíce fanoušků

Hudební produkce na technoparty u Čížkova na jižním Plzeňsku v neděli kolem 17.00 skončila. Organizátoři začali balit techniku. Akce se po celou dobu konání obešla bez vážnějšího narušení pořádku, řekla policejní mluvčí Martina Korandová. Policie na místě řešila přestupky v souvislosti s drogami a také v dopravě. Technoparty se zúčastnilo asi 2 000 lidí včetně cizinců.

Čížkov (Plzeňsko) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Technoparty u Čížkova začala už v pátek. | Zdroj: ČTK

Účastníci zůstávali i po 17.30 stále na místě. Policisté hlídali od začátku akce až dosud všechny příjezdové cesty na místo konání. „Na odjezdu provádějí kontroly, aby nikdo neodjížděl pod vlivem alkoholu nebo drog. Ani během neděle se na akci nic mimořádného nestalo,“ řekla mluvčí.

Víkendová technoparty na Plzeňsku proběhne u Čížkova, organizátoři se dohodli s majitelem pozemku

Číst článek

Zdravotníci na technoparty v neděli ráno převezli do nemocnice mladou ženu s náhlou zdravotní indispozicí. V sobotu ošetřovali lehký úraz, psychickou reakci na požití psychotropní látky a alergickou reakci na bodnutí vosou, uvedla mluvčí Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje Mária Svobodová.

Technoparty u Čížkova začala v pátek v noci. Na místo přijelo kolem 300 osobních a 300 nákladních aut. Před začátkem technoparty řešili organizátoři problém s místem konání, když se po příjezdu na původně domluvené pozemky u Prešína nedohodli s majitelem. Akci se ale nakonec podařilo uspořádat na jiném místě.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme