Technoparty u Příchovic probíhá zatím bez problémů

Zhruba 2 tisíce lidí tančí na lukách u vesničky Příchovice na Plzeňsku. Už druhým dnem tam probíhá ostře sledovaná technoparty - zatím ale velmi poklidně a jen s drobnými problémy. Policie má na místě několik desítek lidí a žádné porušení zákona nezaznamenala.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Technaři chystají aparaturu

Technaři chystají aparaturu | Zdroj: ČTK

"Žádné drogy, žádné násilí, žádné porušení zákona jsme zatím neřešili," uvedl pro Český rozhlas 1 - Radiožurnál velitel policejních opatření Jan Brázda. Zdravotníci dosud ošetřili dvě zlomeniny a dva lidi v podroušeném stavu. Záchranná služba má na místě pouze jednu sestru. prý jich není více třeba.

Technaři korzují z pronajatých luk do vesnice, kde hledají obchody a něco k snědku. Hluk dopoledne do obce Příchovice nedoléhal. Pro obyvatele je jistě nepříjemné množství projíždějících a parkujících automobilů.

Místostarostka Marie Blažková potvrdila, že se vyspala dobře a hudba ji neprobudila. Dokonce ani nepřijede měřič hluku z hygienické stanice. Podle místostarostky to není zapotřebí.

Český rozhlas 1 - Radiožurnál situaci na místě sleduje a bude vás informovat ve svých zpravodajských relacích.
Související web: speciál o Czechteku 2005

Marián Vojtek, Ľubomír Smatana Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme