Tenisovému svazu se nelíbí návrh ČSTV k budoucnosti Sazky

Hlavní akcionář Sazky Český svaz tělesné výchovy v těchto chvílích jedná o budoucnosti loterijní firmy. Na mimořádné schůzi výkonného výboru má svaz posoudit návrhy na řešení finančních problémů Sazky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Sazka | Foto: Marián Vojtek

Prezident Českého tenisového svazu Ivo Kaderka před jednáním řekl, že stojí o co nejrychlejší svolání valné hromady. S návrhem, který od ČSTV dostal, spokojený není.

„Místo toho, abychom dostali nějaký kvalifikovaný komentář k našemu dnešnímu rozhodování, který by měl posoudit nabídky možných investorů, tak jsme dostali blábol, který je opravdu spíše urážkami těch, kteří chtějí investovat, než čímkoli rozumným,“ zalitoval Kaderka.

Sazka dluží přes jednu a půl miliardy korun a její situace se nadále zhoršuje. Zájem o převzetí Sazky mají podle dostupných informací podnikatel Radovan Vítek, finanční skupina Penta, podnikatel Martin Ulčák a společnost Synot.

Předseda ČSTV Pavel Kořan je přesvědčen, že řešení situace v Sazce nevyžaduje mimořádnou valnou hromadu ČSTV.

Jak ohlásil z místa ve Zprávách o čtvrté náš reportér, je z kuloárních informací zřejmé, že jednání neskončí před 18. hodinou.

Milan Kopp, Martin Drtina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme