Tereza Pergnerová se pokusila o sebevraždu

Bývalá moderátorka Tereza Pergnerová se pokusila o sebevraždu. Předávkovala se drogami a poté si podřezala žíly. Když jí došlo co udělala, stihla ještě zavolat rychlou záchrannou službu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

drogy | Foto: Jan Rosenauer

Další podrobnosti k tomuto případu řekla Českému Rozhlasu Regina tisková mluvčí pražské policie Eva Miklíková. "Včerejšího dne pět minut před půl desátou večerní oznámila záchranná služba, že převáží na ošetření sedmadvacetiletou ženu, která se ve svém bytě v ulici Křižíkova v Praze 8 - Karlíně pokusila o sebevraždu. Ve stavu deprese patrně pod vlivem zatím nezjištěných návykových látek si sama bez cizího zavinění pořezala předloktí obou rukou a poté si sama přivolala záchrannou službu. Lékař konstatoval, že se jedná o nehluboké řezné rány demonstrativního charakteru. Mladá žena si ještě před příjezdem policejní hlídky z místního oddělení sama zajistila byt. Poté ji záchranná služba převezla do Oázy klidu v pražských Bohnicích, kde bude ponechána nějakou dobu na pozorování."

Markéta Kaclová, Martin Říha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme