Tragická sobota na silnicích, zemřeli čtyři motorkáři a chodkyně. Za víkend se stalo 550 nehod

Na českých silnicích od pátku do soboty zemřelo šest lidí. Celkem se během těchto dvou dnů stalo více než 550 dopravních nehod. Při tragických nehodách umírali hlavně motorkáři.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Motorkář (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek | Zdroj: Český rozhlas

„Během pouhých dvou dnů na silnicích zemřelo šest osob, mezi nimi jsou čtyři motorkáři a jedna chodkyně. Z tohoto důvodu apelujeme na všechny řidiče, aby jezdili velmi opatrně, dodržovali pravidla silničního provozu a samozřejmě zbytečně neriskovali," řekla Radiožurnálu mluvčí Policejního prezidia České republiky Eva Kropáčová.

V sobotu zemřeli na Benešovsku dva motorkáři. Jeden zezadu narazil do otáčejícího se vozu, druhý pravděpodobně do srny. Při nehodě na Mostecku zemřel v sobotu v podvečer dvaašedesátiletý motorkář.

Během soboty dopoledne zemřel také čtyřiadvacetiletý motorkář na Přerovsku, nepřežil srážku s osobním vozem. Dvaapadesátiletá chodkyně zemřela v sobotu ráno na Šumpersku, srazilo ji osobní auto.

 

Barbora Valášková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme