Při srážce tramvají u Tančícího domu v Praze se zranilo 12 lidí, platí omezený provoz v centru

U srážky dvou tramvají u Tančícího domu na Rašínové nábřeží v Praze zasahují jednotky složek integrovaného záchranného systému. Policisté v místě nehody omezili provoz. Jedna z tramvají zřejmě nedobrzdila a zezadu vrazila soupravy stojící před ní. Na místě se lehce zranilo 12 lidí.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

U Tančícího domu se srazily dvě tramvaje, na místě zasahují hasiči | Zdroj: Twitter Hasiči Praha

Provoz v místě nehody je omezen. Dvanáct lidí je lehce zraněných, sdělili mluvčí policie a záchranné služby Jan Daněk a Jana Poštová serveru iROZHLAS.cz.

Nehoda se stala kolem 14.00 u Tančícího domu, kde podle Daňka jedna z tramvají zřejmě nedobrzdila a zezadu narazila do tramvaje stojící před ní. „Je to mimo křižovatku, takže to do křižovatky nezasáhlo. Je omezena tramvajová i automobilová doprava, protože tam zasahují složky Integrovaného záchranného systému,“ uvedl Daněk

Trasy jsou uzavřené pouze v jednom směru. Podle informací na webu pražského dopravního podniku tramvaje číslo 17 jsou ze zastávky Palackého náměstí a linky 5 a 9 ze zastávky Zborovská odkloněny po trase Karlovo náměstí - Novoměstská radnice a dál po svých trasách.

mal, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme