Trendy ještě víc než žhavé

O žhavosti mladíka na fotografii nemůže být pochyb. Chcete-li na tom být stejně jako on, čtěte dál. Žhavost našeho modela vyplývá především z pojetí účesu; zvolené odstíny barev červené a žluté lze hodnotit jako více než vhodné.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Použitý gel navíc dodává vlasovému porostu nadstandardní stojatost. Účes je přijatelný i pro mladé pány s předčasným projevem plešatění. V případě celkového nedostatku kštice v zadní části hlavy nahraďte vlasy indiánskými péry. Efekt by měl být podobný. Pokud jde o lysiny v popředí, můžete zvolit kromě trojúhelníkového tvaru také oholení oválné, kterým docílíte zjemnění špičatě-ďábelského výrazu hlavy.

Pro celkový vzhled je dále důležitý oboušní piercing, něco na krk, jemně drsná brada a samozřejmě vhodně zvolený make up. Černé nalíčení zvýrazní přirozenou barvu vaší pleti. Pro podoční make up použijte černou na podoční partie Christian Dior nebo černou temperovou tubu Koh-I-Noor. Při nanášení barvy si chraňte oči před vypíchnutím.

Teprve po ukončení make upu přichází nejdůležitější část vaší proměny. Nejprve se zcela svlékněte. Poté se postavte před zrcadlo a nastavte na svém obličeji výraz, který vidíte na obrázku. Váš pohled by se měl i přes případné křeče stát neodolatelným. Jste-li hotovi, směle vyražte do ulic. Neměli byste dojít dál než za roh.

Kačen

Kateřina Rathouská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme