Trendy ještě víc než žhavé

O žhavosti mladíka na fotografii nemůže být pochyb. Chcete-li na tom být stejně jako on, čtěte dál. Žhavost našeho modela vyplývá především z pojetí účesu; zvolené odstíny barev červené a žluté lze hodnotit jako více než vhodné.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Použitý gel navíc dodává vlasovému porostu nadstandardní stojatost. Účes je přijatelný i pro mladé pány s předčasným projevem plešatění. V případě celkového nedostatku kštice v zadní části hlavy nahraďte vlasy indiánskými péry. Efekt by měl být podobný. Pokud jde o lysiny v popředí, můžete zvolit kromě trojúhelníkového tvaru také oholení oválné, kterým docílíte zjemnění špičatě-ďábelského výrazu hlavy.

Pro celkový vzhled je dále důležitý oboušní piercing, něco na krk, jemně drsná brada a samozřejmě vhodně zvolený make up. Černé nalíčení zvýrazní přirozenou barvu vaší pleti. Pro podoční make up použijte černou na podoční partie Christian Dior nebo černou temperovou tubu Koh-I-Noor. Při nanášení barvy si chraňte oči před vypíchnutím.

Teprve po ukončení make upu přichází nejdůležitější část vaší proměny. Nejprve se zcela svlékněte. Poté se postavte před zrcadlo a nastavte na svém obličeji výraz, který vidíte na obrázku. Váš pohled by se měl i přes případné křeče stát neodolatelným. Jste-li hotovi, směle vyražte do ulic. Neměli byste dojít dál než za roh.

Kačen

Kateřina Rathouská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme