Tři mrtví po srážce autobusu s traktorem

Po srážce linkového autobusu s traktorem na Brněnsku zemřeli tři lidé, 12 dalších bylo zraněno. K nehodě došlo ráno v obci Kovalovice. Autobus, se bočně srazil s protijedoucím traktorem s vlekem. O autobus zachytil roh vleku a vozidlo podle policie doslova rozpáral. Zcela bez úhony vyvázli z kolize oba řidiči. Dechovou zkouškou se nezjistilo, že by před jízdou pili alkohol.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Silnice je zablokovaná a celé dopoledne bude neprůjezdná. Policisté dopravu odklonili a zjišťují, kdo nehodu zavinil. Jihomoravská policejní mluvčí Dagmar Bartoníková Českému rozhlasu popsala, jak k nehodě došlo. "Linkový autobus jel směrem od Rousínova, traktor s vlekem jel směrem do Rousínova. Došlo k bočnímu střetu, kdy vlek traktoru rozřízl bok autobusu. Podle předběžných informací jsou oba řidiči bez zranění. Byla u nich provedena zkouška na alkohol, u obou byla negativní."

Markéta Kaclová, Věra Štechrová, Alžběta Kobzová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme