Tři mrtví po srážce autobusu s traktorem

Po srážce linkového autobusu s traktorem na Brněnsku zemřeli tři lidé, 12 dalších bylo zraněno. K nehodě došlo ráno v obci Kovalovice. Autobus, se bočně srazil s protijedoucím traktorem s vlekem. O autobus zachytil roh vleku a vozidlo podle policie doslova rozpáral. Zcela bez úhony vyvázli z kolize oba řidiči. Dechovou zkouškou se nezjistilo, že by před jízdou pili alkohol.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Silnice je zablokovaná a celé dopoledne bude neprůjezdná. Policisté dopravu odklonili a zjišťují, kdo nehodu zavinil. Jihomoravská policejní mluvčí Dagmar Bartoníková Českému rozhlasu popsala, jak k nehodě došlo. "Linkový autobus jel směrem od Rousínova, traktor s vlekem jel směrem do Rousínova. Došlo k bočnímu střetu, kdy vlek traktoru rozřízl bok autobusu. Podle předběžných informací jsou oba řidiči bez zranění. Byla u nich provedena zkouška na alkohol, u obou byla negativní."

Markéta Kaclová, Věra Štechrová, Alžběta Kobzová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme