'Trošku jako hlávka zelí.' Zaorálek chce před volbami změnit podobu růže ČSSD

Nejužší vedení sociálních demokratů bude rozhodovat, jak se změní podoba kampaně před říjnovými volbami do sněmovny. V pražském Lidovém domě se kvůli tomu sejde grémium strany. Nový volební lídr Lubomír Zaorálek chce dynamičtější image. Mohlo by se modernizovat i dosavadní logo, které podle něj spíš než růži připomíná hlávku zelí.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Volby, ČSSD, Lidový dům | Foto: Filip Jandourek

„Mně ta růže na našem logu připadá trošku jako hlávka zelí, připadá mi, že takhle růže úplně nevypadá. Já si umím představit daleko modernější logo a doufám, že to stihnu,“ prohlásil nový volební lídr ČSSD.

„Aniž bych dělal revoluční změny, tak někdy se dá několika docela jednoduchými tahy naznačit, že rozumíte tomu, jak se svět i v oblasti estetiky mění. O to bych se chtěl pokusit," dodal Zaorálek.

Image před volbami mění i další strany. Koalice lidovců a Starostů třeba nedávno na svém volebním sjezdu představila videoklip, který jí má pomoct získat voliče. Logo oživila také například opoziční TOP 09.

Lenka Jansová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme