Chorvatsko 0:0 Brazílie

Trutnovští hasiči v noci odklízeli následky bouře

Prudký děšť doprovázený silným větrem přidělal večer práci trutnovským hasičům. Spadané větve zatarasily silnice na několika místech v okolí města. Nejhorší situace byla ve Starém Rokytníku a v Petříkovicích. Jak Radiožurnálu potvrdil operační důstojník trutnovského hasičského sboru Augustin Kraus, hasičům se podařilo následky větré smršti zlikvidovat ještě během večera.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Prudký déšť a nárazový vítr se přehnaly večer přes Trutnovsko. Vichřice se ale obešla bez větších materiálních škod. Hasiči během několika hodin zlikvidovali spadané větve s stromy. Operační důstojník Hasičského záchranného sboru Trutnov Augustin Kraus řekl Radiožurnálu, že nejhorší situace byla v Petříkovicích (část obce Chvaleč za Trutnovem), v druhém případě spadl v obci Starý Rokytník (součást Velkého Trutnova) strom na vedení elektrického vedení a vedení telecomu, "takže jsme museli spolupracovat s jinými složkami." Dobrovolná jednotka zasahovala v obci Jívka, když odklízela stromy a větve. Škody na materiálu prý nebyly hlášeny, teď už je všechno v pořádku.

Markéta Kaclová, Viktorie Hošková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme