TV3 vysílá dál

Pozemní vysílače dnes měly přestat šířit signál soukromé televize TV3. Program však na obrazovkách běží dál. A to i přesto, že majitel vysílací licence Martin Kindernay včera oznámil, že dal Českým radiokomunikacím příkaz signál od dnešního dne přerušit. Investor a servisní organizace TV3 na jedné straně a majitel licence na druhé se nemohou dohodnout na tom, kdo je oprávněný vydat pokyn k přerušení vysílání.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

stěhování vysílací techniky | Foto: Alexandra Mlejnková

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání celou situaci zatím analyzuje. Českému rozhlasu to řekl její předseda Martin Muchka. "Myslím si, že do konce týdne to bude mít úřad zpracované, protože těch dokumentů přišlo více - jak od pana Kindernaye, tak od TV3 - čili to chvíli potrvá, včetně těch vyhodnocovacích prací. Předpokládám, že to budu mít v pátek na stole a pak rozhodneme, jak se k tomu postavíme. Zřejmě to bude řešeno na příštím zasedání 20. listopadu".

Milan Kopp, Jana Zemanová, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme