TV3 vysílá dál

Pozemní vysílače dnes měly přestat šířit signál soukromé televize TV3. Program však na obrazovkách běží dál. A to i přesto, že majitel vysílací licence Martin Kindernay včera oznámil, že dal Českým radiokomunikacím příkaz signál od dnešního dne přerušit. Investor a servisní organizace TV3 na jedné straně a majitel licence na druhé se nemohou dohodnout na tom, kdo je oprávněný vydat pokyn k přerušení vysílání.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

stěhování vysílací techniky | Foto: Alexandra Mlejnková

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání celou situaci zatím analyzuje. Českému rozhlasu to řekl její předseda Martin Muchka. "Myslím si, že do konce týdne to bude mít úřad zpracované, protože těch dokumentů přišlo více - jak od pana Kindernaye, tak od TV3 - čili to chvíli potrvá, včetně těch vyhodnocovacích prací. Předpokládám, že to budu mít v pátek na stole a pak rozhodneme, jak se k tomu postavíme. Zřejmě to bude řešeno na příštím zasedání 20. listopadu".

Milan Kopp, Jana Zemanová, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme