Úder výrobcům pervitinu

Kriminalisté na jihu Moravy zlikvidovali laboratoř na výrobu pervitinu. V chatě v Modřicích u Brna si ji zřídil manželský pár. Podle odhadů vyrobil za uplynulý rok asi 800 gramů drogy. Pervitin za přibližně 800 tisíc korun pak manželé prodávali na diskotékách a zábavách.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

injekční stříkačka | Foto: Australia Innovates

Odhalení varny v Modřicích přivedlo policisty i na stopu čtyřiadvacetiletého vykrádače bytů, který s dvojicí spolupracoval. Podle policejní mluvčí Dagmar Bartoníkové se totiž v chatě našly věci, které by mohly pocházet z krádeží.

Přehrát

00:00 / 00:00

D. Bartoníková o likvidaci výrobny drog

"Jde o zahradní altán, lavičky , sochy a podobně. Muži a jeho ženě bylo sděleno obvinění pro tresrný čin nedovolené výroby a držení omamných látek a jedů a další muž byl obviněn z trestné čiinosti krádeže vloupáním," uvedla Bartoníková.

Úspěch v boji proti prodejcům drog zaznamenala také Národní protidrogová centrála. Při jednom z nějvětších zátahů v Česku zabavili policisté a celníci na 70 tisíc dávek drogy Extáze za 15 milionů korun.

Milan Kopp, Ivan Holas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme