Unie svobody rokuje o volbách

Nadcházející senátní, komunální a prezidentské volby - to jsou témata, kterými se bude zabývat republikový výbor Unie svobody - DEU na svém zasedání v Hradci Králové. Probírat bude tedy mimo jiné vlastního kandidáta do čela státu, zabývat se však budou postojem k přípravě státního rozpočtu na příští rok. Mluvit se zcela jistě bude o pozici Ivana Pilipa v čele strany.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Unie svobody - Demokratická unie | Foto: Unie svobody

Sám úřadující předseda je přesvědčen, že má podporu i v regionech, protože tento týden absolvoval řadu diskusí. "Je pravda, že existují hlasy uvnitř Unie svobody, které kritizují vůbec účast ve vládě, případně postup okolo té vládní krize, nicméně ty hlasy nejsou ve většině, pokud jde o vedení - a vedení není 8 lidí, to je 40 lidí jako republikový výbor. Už vůbec nelze hovořit o tom, že by tady byl tábor vedení a tábor Hany Marvanové. Tady je legitimní vedení Unie svobody, které podle všech diskuzí má většinovou podporu uvnitř Unie svobody. A pak existuje určitá část lidí, která je k vedení kritická, ale to je v demokratických stranách normální."

Markéta Kaclová, Hana Siraková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme