Únik informací z Bublavy řeší vedení podniku

Únik informací o výstavbě kontroverzního Aquaparku Bublava na Sokolovsku šetří management pražského závodu IPS 08. Firmu, která aquapark buduje, chtěl údajně někdo poškodit. Jak zjistila Markéta Čekanová z plzeňského studia Českého rozhlasu, šlo pravděpodobně o osobu blízkou vedení IPS.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na veřejnost se dostaly koncepty interních materiálů zabývajících se otázkou zastavení stavby ze strany podniku, kterému obec dluží více než 17 miliónů korun. Někdo je navíc doplnil falzifikátem dopisu jednoho z pracovníků generální ředitelství IPS, ve kterém obviňuje představitele obce z vymáhání a poslance Tlustého a Kuneše z přijímání finančních stimulací v souvislosti s kontroverzním akvaparkem. Jak vedení IPS, tak nařčení představitelé obce Bublava se shodují na tom, že materiál obsahuje velké množství informací, které nejsou veřejně známé. Obvinění z úplatkářství však shodně označují za lež.

Markéta Kaclová, Markéta Čekanová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme