Unionisty povede do eurovoleb senátorka Rögnerová

Senátorka Helena Rögnerová povede kandidátku Unie svobody-DEU do evropských voleb. Její první místo na kandidátce pro Evropský parlament dnes v Sokolově potvrdil republikový výbor Unie Svobody-DEU.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Helena Rögnerová | Foto: Klub Nezávislí

Kandidátku unionisté oficiálně předloží 6.dubna pod názvem Unie liberálních demokratů. Podle Heleny Rögnerové má Unie svobody ve volbách do Evropského parlamentu šanci na úspěch.

"Ta kandidátka je liberální, já ji povedu s veškerým nasazením a úsilím. Věřím, že má velkou naději na úspěch, je naplněna osobnostmi a jako jediná splňuje kritérium nastavené EU pro výrazné zastoupení žen a jako jediná je kandidátkou liberální," zopakovala Rögnerová.

Dvojkou kandidátky je unionistický poslanec Pavel Svoboda a třetí v pořadí předsedkyně ODA Jiřina Nováková. Poslanec Svatopluk Karásek, který se stal členem unie teprve nedávno, se ze šestého místa posunul na čtvrté. Do voleb půjdou unionisté společně se třemi menšími liberálními stranami - ODA, Cestou změny a Liberálně-reformní stranou.

Dana Jaklová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme