Uplynulý týden byl na našich silnicích letos nejtragičtější

Dopravní policisté hlásí nejtragičtější týden letošního roku. V uplynulém týdnu se na našich silnicích stalo přes 1500 nehod, při kterých zahynulo 26 lidí.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

dopravní nehoda

dopravní nehoda | Foto: HZS Středočeského kraje

"Nejvíce usmrcených zaznamenáváme při úterních a nedělních nehodách, kdy zahynulo sedm, respektive šest lidí. Vývoj v prvních prosincových dnech je velmi nepříznivý. Za prvních šest dní zahynulo 24 lidí, o šest lidí více než v loňském prosinci a to je nejhorší výsledek za posledních pět let," potvrdil Josef Tesařík z policejního prezídia.

Mezi víkendové tragédie patří i nehoda, při které třiatřicetiletý řidič pod vlivem alkoholu a drog srazil v Opavě na přechodu pro chodce čtyřiačtyřicetiletou ženu a jejího sedmiletého syna. Řidič z místa nehody ujel, aniž by poškozeným poskytl jakoukoliv pomoc.

Žena v nemocnici zemřela chlapec je v kritickém stavu. Pachatele policie po dvou hodinách vypátrala. Je podezřelý celkem z pěti trestných činů.

Igor Maňour, Eva Kézrová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme