Úsvit - Národní koalice chce jednat s vedením Bloku proti islámu o vypovězení spolupráce

Vedení Bloku proti islámu prý stále oficiálně nevypovědělo smlouvu o spolupráci s Úsvitem - Národní koalicí. Jak se dnes usneslo předsednictvo Úsvitu, nejpozději zítra vyzve šéfa Bloku Martina Konvičku ke schůzce. Až poté prý bude řešit případné vymáhání nákladů za předvolební kampaň.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Martin Konvička a Blok proti islámu

Martin Konvička a Blok proti islámu | Foto: Wikimedia Commons CC-BY-3.0, Venca24

Ta už podle předsedy Úsvitu Miroslava Lidinského běží a náklady se pohybují minimálně ve statisících korun.

„Za dobu dosavadní spolupráce Úsvitu a Bloku jsme vytiskli a zařídili distribuci více než sedmi milionů kusů novin. Investovali jsme statisíce do facebookové reklamy, zorganizovali jsme více než 70 veřejných debat s občany po celé republice. Hradili jsme veškeré pronájmy a technická zabezpečení demonstrací, ideových konferencí, seminářů a dalších akcí,“ uvedl Lidinský.

Místopředseda Bloku proti islámu Petr Hampl ale tvrdí, že Úsvit peníze vynakládal podle svého uvážení a spolupráce za takových podmínek nebyla dále možná. S vedením Úsvitu je ale připraven se sejít.

Mikuláš Klang Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme