Začíná další modernizace D1. Připravte se na dopravní omezení od pátečního večera

Řidiči na dálnici D1 u Prahy musí od pátečního večera počítat s dalším omezením kvůli modernizaci. U Průhonic v úseku mezi třetím a jedenáctým kilometrem ve směru na Brno silničáři začnou připravovat opravu dálnice.

Praha (Aktualizováno: 9:02 26. 7. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dálnici D1 čekají další uzavírky | Zdroj: Wikimedia Commons | CC BY-SA 3.0

Silničáři budou v úseku dvě noci za sebou rozmisťovat dopravní značení. Během příprav budou řidiči jezdit ve směru na Prahu jedním jízdním pruhem. Ve směru na Brno zůstane doprava v obou pruzích.

„Začneme připravovat omezení hned za Prahou, abychom mohli v pondělí začít sanaci dálničního povrchu mezi těmito kilometry. Budeme pracovat v noci,“ řekl Radiožurnálu mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Jan Rýdl s tím, že v pondělí na dálnici vyjedou frézy a začnou strhávat starý povrch.

Modernizace by podle stavební firmy Eurovia měla trvat sedm měsíců.

Upozorňujeme na zahájení opravných prací na D1 v km 2,3-11,2 ve směru z Prahy. Práce začnou v pátek 26. 7. Dojde ke kompletní výměně povrchu vozovky včetně výměny dopravního příslušenství. Více informací naleznete na tomto odkazu >> 1url.cz/@rsdDs

#RSD #opravaD1

20:07 – 24. 07. 2019

3 1

V pátek začne také rekonstrukce devítikilometrového úseku u pražského Chodova.

S omezením musí řidiči počítat také v noci ze soboty na neděli v úseku mezi Mirošovicemi a Hvězdonicemi. Silničáři tam budou montovat ocelové nosníky nově budovaného mostu přes dálnici.

Silnice se během noci krátce uzavře celkem desetkrát. Jednotlivé uzavírky u Mirošovic by měly trvat 20 minut.

Upozorňujeme na víkendové noční uzavírky D1 u Mirošovic. O víkendové noci ze soboty 27. na neděli 28.7. se desetkrát vždy na 20 minut uzavře D1 u Mirošovic. V rámci modernizace úseku D1 Mirošovice – Hvězdonice dojde k montáži ocelových nosníků nově budovaného mostu.

16:09 – 24. 07. 2019

2 1

Andrea Kubová, mac Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme