Na dálnici D1 se střetlo šest osobních aut a tři nákladní. Silnice je již plně průjezdná

Hromadná nehoda na Vysočině v neděli o půl deváté uzavřela dálnici D1. Celkem devět aut se střetlo na 144. kilometru ve směru na Prahu. „Odstraňují se havarovaná vozidla. Projíždějte úsekem opatrně,“ napsala policie na twitteru. Chvíli po jedenácté hodině se podařilo dálnici již plně zprůjezdnit.

Aktualizujeme Velké Meziříčí (Aktualizováno: 11:24 17. 10. 2021) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na dálnici zasahovaly všechny složky záchranného systému, přistál i vrtulník Letecké záchranné služby. Podle policie se zranilo pět osob a všichni jsou v péči záchranářů.

Na místo události byly vyslány pozemní posádky z Třebíče a Velké Bíteše a vrtulník letecké záchranné služby z Jihlavy. V péči našich zdravotníků skončilo celkem pět osob se zraněním lehčího charakteru. Jednoho pacienta jsme vrtulníkem transportovali do nemocnice v Jihlavě a čtyři osoby byly pozemní cestou převezeny na urgentní příjem nemocnice Třebíč,“ uvedl pro ČTK mluvčí záchranné služby na Vysočině Petr Janáček.

Na namrzlém mostě Vysočina se celkem srazilo šest osobních vozů a tři nákladní automobily. Silnice byla dvě hodiny neprůjezdná, ke kolonám docházelo i na objízdných trasách. Zhruba ve čtvrt na dvanáct silničáři zprůjezdnili oba jízdní pruhy.

vtk Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme