D8 směrem na Prahu uzavřela dopravní nehoda. Dálnici už se podařilo znovu zprovoznit

Dálnici D8 ve směru na Prahu na 3,5 kilometru před Zdiby v úterý ráno uzavřela hromadná nehoda čtyř aut. Policie na svém twitteru informovala o jedné lehce zraněné osobě. Řidiči z dálnice sjížděli sjezdem 9 na Úžice. I zde se již ale rychle vytvořily kolony. Dálnice byla uzavřená hodinu a půl, poté se podařilo zprůjezdnit pravý jízdní pruh. V současné době je již dálnice plně průjezdná.

Aktualizováno Praha (Aktualizováno: 11:25 4. 2. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dálnice D8 je směrem na Prahu uzavřená. Ilustrační foto. | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: Český rozhlas

V úterní ranní špičce zablokovala hromadná nehoda oba jízdní pruhy dálnice D8 z Ústí nad Labem do Prahy na 3,5. kilometru. Policie těsně před osmou hodinou ráno zprůjezdnila jeden jízdní pruh. Na dálnici nadále zůstávaly dlouhé kolony. Policie na svém twitteru uvedla, že předběžně eviduje jedno lehké zranění.

„Havarovaly dvě dodávky a dvě osobní auta. Hasiči řešili drobný únik provozních kapalin a odtáhli vozidla do odstavného pruhu,“ řekl mluvčí krajských hasičů Jaroslav Gabriel ČTK.

„Z důvodu dopravní nehody na dálnici D8 a odkloněné IAD na paralelní silnici 608 vzniká na linkách 370, 372 a 373 zpoždění 20–30 minut,“ uvedla na svých webových stránkách Pražská integrovaná doprava.

Stř.Čechy: D8 - 3,5 kilometr směr Praha - hromadná havárie 4 vozidel, zranění zatím nezjištěno, dálnice uzavřena.

06:56 – 04. 02. 2020

3 12

Vít Kubant Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme